Завершено проведення планової перевірки фірми «Тартак»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у фірмі «Тартак» у формі ТзОВ.

Під час перевірки виявлено 19 порушень вимог законодавства з охорони праці.  Зокрема, на підприємстві відсутній дозвіл на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, не розроблено акт опосвідчення стану безпеки електроустановок, не розроблено посадові інструкції з охорони праці для інженерно-технічних працівників з врахуванням прав, обов’язків та відповідальності за порушення правил і норм з охорони праці. Також на підприємстві експлуатується технологічний транспорт без належної реєстрації та технічного огляду, не призначено посадових осіб, відповідальних за справний технічний стан та безпечне проведення робіт на автонавантажувачах.

Інспекторським складом Управління було наголошено керівництву підприємства на обов’язковому отриманні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто заступника директора фірми «Тактак».

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву підприємства обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.

Інформаційна довідка: Фірма «Тартак» у формі товариства з обмеженою відповідальністю створена у березні 1997 року. На підприємстві працює близько 100 працівників. Фірма «Тартак» займається виробництвом паркету, ортопедичних матраців, пружинних блоків, ліжок.