Заплановано провести спільні заходи між Управлінням Держпраці та управлінням ДПС

Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, зустрівся з Андрієм Ткачуком, начальником управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

Тема зустрічі — обговорення шляхів співпраці в напрямку проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації зайнятості, яка виконується на виконання доручення Прем’єр-міністра України.

Від Управління Держпраці участь у зустрічі взяв начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Станіслав Мельник.

У ході розмови було домовлено провести спільні інформаційно-консультаційні заходи за участі фахівців Управління та спеціалістів ДПС.

Заплановано провести круглі столи та семінари для працедавців задля інформування щодо необхідності легалізації трудових відносин. Під час таких заходів роботодавців вкотре проінформують про важливість додержання вимог законодавства про працю та наголосять на санкціях, які накладатимуть у випадку виявлення неофіційно працевлаштованих осіб.