Зареєстровано 989 лабораторно підтверджених випадків інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою Covid-19

На Волині станом на 08.10.2020 року зареєстровано 989 лабораторно підтверджених випадків інфікування медичних працівників гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусомSARS-CoV-2.

До Управління Держпраці у Волинській області надійшло 728 Повідомлень про гостре професійне захворювання  медичних працівників області, з них 5 смертельних. Кількість випадків, стосовно яких не забезпечено подання повідомлень до Управління 257, з них 161 стосовно яких не передбачене подання повідомлень.

У закладах охорони здоров′я створено комісії з розслідування обставин та причин виникнення гострих професійних захворювань  працівників на Covid-19. До складу комісій з розслідування  обов’язково входить  лікар з гігієни праці  відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Волинській області.

На сьогоднішній день вже завершено 148 розслідувань гострих професійних захворювань, з них 34 випадки визнані пов′язаними з професійною діяльністю, 114 випадків -не пов′язаними.

Консультації з питань  проведення розслідування випадків інфекційного захворювання  на Covid-19 проводять лікарі відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Волинській області за  тел.78- 88- 87;     e-mail:   gigiena_dsp@ukr.net