Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович провів робочу зустріч з Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком.

Головними темами засідання стали заходи, спрямовані на зниження рівня незадекларованої праці та привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, оплати праці, зміцненні культури безпеки праці та упередження небезпечних дій,

«Офіційне оформлення трудових відносин – одна із головних законодавчих вимог та гарантія соціального захисту працівників. Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету, що в свою чергу забезпечує підтримку міста та країни», – наголосив Андрій Харлампович, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

 

Очільник управління також зазначив, що питання безпеки праці та трудового законодавства завжди є актуальними, тому спеціалісти Держпраці постійно співпрацюють з підприємцями шляхом проведення практичних семінарів, технічних консультацій на робочих місцях, тренінгів та інших інформаційно-просвітницьких заходів.

 

В результаті зустрічі присутні домовились про розміщення матеріалів інформкампанії на сайтах та сторінках соціальних мереж задля більшого охоплення громадян та підвищення їх обізнаності у питаннях трудових відносин.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану на сайті Держпраці:

https://pratsia.in.ua/