Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович провів робочу зустріч з міським головою Володимира — Ігорем Пальонкою.

Під час зустрічі було обговорено заходи, спрямовані на зниження рівня не задекларованої праці та привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, протидії торгівлі людьми, оплати праці, змінам законодавства щодо охорони праці під час воєнного стану, зміцненні культури безпеки праці та упередження небезпечних дій.

Окремо акцентовано на питанні превентивно-роз’яснювальної роботи щодо недопущення використання праці без належного оформлення трудових відносин.

«Воєнний стан кардинально вплинув на всі сфери життя українців, включно з трудовою діяльністю. На період воєнного стану однією з головних цілей має стати зростання рівні задекларованої праці, адже це одна із головних законодавчих вимог та гарантія соціального захисту працівників. Задекларована праця гарантує надходження податків до бюджету, що в свою чергу забезпечує підтримку міста та країни», – наголосив Андрій Харлампович, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

В результаті зустрічі присутні домовились про розміщення матеріалів інформкампанії на сайтах та сторінках соціальних мереж задля більшого охоплення громадян та підвищення їх обізнаності у питаннях трудових відносин.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану на сайті Держпраці:

https://pratsia.in.ua/ .