Заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович взяв участь у роботі координаційної ради

Сьогодні, 30 жовтня у приміщенні Волинської обласної ради відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у якому взяв участь заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Харлампович.

Під час доповіді, Андрій Харлампович наголосив про важливість легалізації та атестації робочих місць, розповів про основні напрямки роботи Управління інспекційної діяльності у Волинській області та закликав присутніх до проведення спільних інформаційних заходів у територіальних громадах області спрямованих на зниження незадекларованої праці.

Окремо, посадовець Держпраці акцентував на важливості впровадження психосоціальної підтримки працівників на робочих місцях, що є особливо важливим у період воєнного стану.

Дізнайся більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.