Захисти життя! Подбай про свою безпеку під час пошуку роботи!

Під таким гаслом у Луцькому міському центрі зайнятості відбулися заходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, який відзначається щороку 30 липня.
Важливо, щоб громадяни були поінформовані яким чином убезпечити себе від потрапляння до тенет торгівців людьми, що є важливим в попередженні поширенні цього явища.
У заході взяли участь представники Управління Держпраці у Волинській області, громадської організації ГО «Волинські перспективи», центру зайнятості. Посадовці розповіли присутнім про найпоширеніші порушення прав людини в сучасному світі та можливості отримання постраждалими комплексної допомоги у державних інституціях.
Інспектори Управління Держпраці надали рекомендації щодо оформлення трудових відносин, особливостей працевлаштування у воєнний час. Фахівці Держпраці звернули увагу присутніх на роботу інтернет сервісу «інтерактивний інспектор», який дозволяє отримати відповіді на питання у зручний спосіб.
Впродовж тижня заходи із вказаної тематики в центрах зайнятості відбуватимуться щоденно, адже злочин із торгівлі людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків, дітей в сучасному світі.
Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .