Заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У переддень Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у центрі м. Луцька посадові особи Управління Держпраці спільно з ОВА, державними органами та органами місцевого самоврядування провели інформаційно-просвітницькі заходи з підвищення рівня обізнаності населення про ризики торгівлі людьми.

Під час заходу посадовці інформували громадян щодо правил безпечного пошуку роботи та розповсюджували пам’ятки-буклети з корисними порадами та контактами гарячих ліній. З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Управління Держпраці посилило інформаційні заходи.

На протязі тижня присвяченого боротьбі з торгівлею людьми, посадовці Управління Держпраці провели близько 20 спільних заходів з ОВА, та іншиними державними органами, органами місцевого самоврядування, якими було охоплено понад 9000 внутрішньо переміщених громадян та мешканців області. У цілому , станом на 29 липня 2022 року інформаційними заходами охоплено 36025 громадян, в місцях загального скупчення людей розміщено 31 плакат та розповсюджено 9009 буклетів.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .