За перше півріччя 2021 року на підприємствах Волині виявлено 43 особи без належного оформлення трудових відносин

На Волині впродовж першого півріччя цього року під час інспекційної кампанії та проведення заходів контролю з питань виявлення неоформлених працівників виявлено 43 особи, які були допущені до виконання роботи без належного оформлення трудових відносин.

Нагадаємо, що посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проводилася інформаційна робота, під час якої інспектори праці інформували роботодавців про переваги офіційного працевлаштування.

З 1 липня стартувала інспекційна кампанія, під час якої Держпраці та ДПС інспектуватимуть роботодавців, котрі продовжують ухилятися від декларування найманих працівників.

Що важливо знати роботодавцям — інспектор праці може прийти до будь-якого роботодавця в будь-який день та час з метою перевірити оформлення трудових відносин. Для виявлення незадекларованих працівників, інспектор може безперешкодно проходити до виробничих, службових та адміністративних приміщень роботодавців, знайомитися з документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, спілкуватися з працівниками та представниками роботодавця, ставити їм питання та отримувати пояснення. При виявленні незадекларованих працівників невідкладно будуть вживатися заходи щодо притягнення до відповідальності за порушення у сфері законодавства про працю та податкового законодавства.