Відповідно до Закону України від 02.07.2015 №577-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28.10.2015 громадяни отримали право реалізувати своє право на звернення за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Громадяни України можуть звертатися до Управління інспекційної діяльності у Волинській області Західного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці  із електронним зверненням на електронну адресу сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації — zvern@lutsk.dsp.gov.ua або в приймальню Управління — dsp@lutsk.dsp.gov.ua

У електронному зверненні заявник відповідно до статті 5 Закону “Про звернення громадян” має зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначити дату написання звернення, а також електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання вимог, зазначених у статті 5 Закону “Про звернення громадян” повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

Розгляд звернень, надісланих за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, відбувається у порядку та у строки, визначені розділом ІІ Закону України «Про звернення громадян».

 

Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації