Здійснено інспекційне відвідування Волинської обласної інфекційної лікарні

Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації інформує, що за зверненнями громадян уповноваженими особами Управління Держпраці у Волинській області було здійснено інспекційне відвідування в Комунальному підприємстві «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради з метою здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю в частині щодо оплати праці.

В ході заходу контролю з’ясовано, що в квітні поточного року за власним бажанням була звільнена молодша медична сестра інфекційного відділення №2 КП «Волинська обласна інфекційна лікарня». Встановлено, що в день звільнення з роботи їй не була проведена виплата всіх належних їй сум, чим порушена вимога частини 1 статті 116 КЗпП України.

У зв’язку з виявленими порушеннями відповідно до пункту 27 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2020 №823, працедавцю внесено припис від 25 серпня 2020 року №ВЛ 1269/407/АВ/П  та зобов′язано усунути виявлені порушення.

Працедавець зобов′язується в подальшому дотримуватись вимог частини 1 статті 116 КЗпП України та своєчасно розраховуватися із звільненими працівниками.