З’ясовано обставини та причини смерті чергового стрілочного поста регіональної філії «Львівська залізниця»

Комісією посадових осіб управління Держпраці у Волинській області завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 12 березня цього року з черговим стрілочного поста виробничого структурного підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця».

У ході розслідування з’ясовано обставини та причини виникнення нещасного випадку. На станції Сенкевичівка під час перевезення на автомотрисі АГД-1А-535 обірвалося кріплення переднього кінця рейки і торець рейки вперся у верхню будову колії. При цьому рейка спружинила і перелетіла до стрілочного поста, внаслідок чого смертельно травмувала потерпілого.

Технічними причинами настання нещасного випадку є конструктивні недоліки та недосконалість транспортних засобів. Організаційними причинами є порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та невиконання вимог інструкції з охорони праці. Психофізіологічні причини настання нещасного випадку відсутні.

Розглянувши обставини та причини смерті чергового стрілочного поста комісія зі спецрозслідування вважає даний нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом.