З’ясовано обставини та причини смерті водія вантажного автомобіля DAF

Комісією зі спеціального розслідування нещасного випадку з’ясовано обставини та причини смерті водія вантажного автомобіля DAF, який працював у приватного підприємця.

Нагадаємо, нещасний випадок стався 10 липня 2016 року. До Управління Держпраці у Волинській області повідомлення про цей випадок надійшло 15 серпня. Наказом Управління було створено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Під час розслідування встановлено, що потерпілий вантажним автомобілем прибув до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин», де став у чергу на перетин державного кордону. Водій іншого автопоїзда, рухаючись заднім ходом скоїв наїзд на потерпілого.

Технічні та організаційні причини настання нещасного випадку відсутні. Психофізіологічною причиною є смерть внаслідок протиправних дій інших осіб.

Розглянувши обставини та причини смерті водія, комісія зі спеціального розслідування визнала даний нещасний випадок таким, що пов’язаний з виробництвом.

Під час проведення спеціального розслідування нещасного випадку посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області перевірено стан охорони праці, що стосується нещасного випадку. За результатами перевірки підприємця, у якого працював потерпілий, видано обов’язковий до виконання припис.

За допущені порушення вимог законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці фізичну особу-підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності.