З метою попередження нещасних випадків посадовець Управління Держпраці надала консультаційну допомогу колективу Волинської філії ПАТ «Укртелеком»

Фахівці Управління Держпраці для дотримання принципу безпечного та здорового робочого середовища, визначеного МОП, проводять профілактично-інформаційну роботу на підприємствах області.

З метою попередження нещасних випадків шляхом усунення, мінімізації чи контролю факторів небезпеки, начальник відділу з питань гігієни праці ознайомила колектив Волинської філії ПАТ «Укртелеком» з принципами безпечного та здорового робочого середовища. В ході зустрічі з представниками служби охорони праці та керівниками підрозділів підприємства, посадовець наголосила на забезпеченні роботодавцями належного рівня гігієни та безпеки праці на кожному робочому місці, проведенні попередніх та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій для недопущення виникнення професійних захворювань.

Окрім того, посадовець поінформувала присутніх про роботу інформаційного порталу Держпраці https://pratsia.in.ua/ , на якому можна отримати рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану.