Керівники Волинського Управління Держпраці взяли участь у семінар-навчанні у Києві

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько та заступник начальника Ігор Кузьмінський взяли участь у семінар-навчанні на тему: «Роз’яснення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», який проходив у Києві.

Захід проведено Державною службою України з питань праці та ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» для начальників та заступників начальників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці, директорів та заступників директорів, начальників відділів організації навчання експертно-технічних центрів Держпраці.

  

Під час семінар-навчання основну увагу учасників звернули на питання сучасних підходів щодо підвищення ефективності післядипломної освіти, зокрема з охорони праці; зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15; основних напрямків удосконалення законодавства з питань охорони праці, інше.

На завершення семінару присутнім було вручено відповідні сертифікати.

Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою

Про внесення змін до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15