Керівник Управління Держпраці обговорив з міським головою спільні заходи щодо покращення роботи з реалізації громадянам конституційних прав на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк провів робочу зустріч з головою міста Луцька Ігорем Поліщуком, під час якої обговорили співпрацю між структурами, щодо покращення рівня роботи зі зверненнями громадян.

Під час зустрічі сторони домовилися про спільний план дій у реалізації такої роботи. Олександр Козлюк наголосив, що фахівці Управління Держпраці працюють на результат, систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня роботи зі зверненнями громадян, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни до державних органів влади.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .