Керівництво Волинського Управління Держпраці ознайомилося з виробничими потужностями ПрАТ «Волиньхолдінг»

З метою надання методичної та роз’яснювальної роботи начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько та заступник начальника Ігор Кузьмінський з робочим візитом відвідали приватне акціонерне товариство «Волиньхолдінг».

dscn6058 dscn6063

Керівництво підприємства звернулося до Управління з листом про надання консультативної допомоги в питанні дотримання законодавства про працю та про охорону праці та надання пропозицій щодо поліпшення системи управління охороною праці на підприємстві.

Посадові особи Управління провели вступну нараду з керівниками відділів підприємства, під час якої отримали узагальнену інформацію про виробничу діяльність  та основні напрямки роботи.

dscn6067 dscn6075

Відвідали виробничий відділ емульсійних продуктів та гірчиці, виробничий відділ томатопродуктів та фабрику з виробництва харчових продуктів у с. Смоличів, яка входить до складу Волиньхолдінгу.

Ростислав Стасько, начальник Управління, оглянувши основні виробничі потужності підприємства, відзначив належний рівень охорони праці та промислової безпеки та наголосив: «Загальна кількість працюючих на підприємстві  — понад 800 працівників, переважна більшість з яких працюють у шкідливих умовах праці, тому повинні і надалі отримувати додаткові пільги згідно умов колективного договору».

Цікаво, що одним з лозунгів діяльності Волиньхолдінгу є: «Навіть один нещасний випадок – це забагато».

Окремо посадові особи Управління відмітили склад сировини для виробничих потужностей та склад готової продукції, що на сьогоднішній день є одним з найбільших в Європі логістичних центрів для зберігання готової продукції та сировини. Потужність складського приміщення складають 250 тис. тонн на рік.

dscn6105 dscn6052

Під час заключної наради з керівництвом ПрАТ «Волиньхолдінгу» очільник Управління наголосив на обов’язковому дотриманні законодавчих актів України з питань праці, окремо наголосивши на легальному працевлаштуванні. Оскільки на підприємстві більше 100 працівників працює на договірній основі, необхідно стежити за термінами договорів.

Довідкова інформація: ПрАТ «Волиньхолдінг» засновано у 1994 році. Наприкінці 2003 року Nestle S.A. придбала 100% акцій підприємства.

ПрАТ «Волиньхолдінг»  є одним з найбільших і динамічних підприємств в Україні: за період своєї діяльності на ринку соусів та приправ компанія здобула лідируючу позицію.

Продукція підприємства відома на українському ринку та за кордоном – майонези, кетчупи, соуси, гірчиця та приправи, які реалізуються під торговою маркою «Торчин».

Продукція підприємства експортується до Росії, Болгарії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Німеччини, США, Грузії та Ізраїлю.

dscn6090 dscn6112