Керівництво Управління Держпраці у Волинській області з робочим візитом відвідало ДКП «Луцьктепло»

Напередодні нового опалювального сезону відбулася робоча зустріч-нарада за участю посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області та директора й фахівців ДКП «Луцьктепло» щодо стану охорони праці  на підприємстві.

   

Зустріч відбулася на території однієї із модернізованих котелень, де сторони обговорили стан реалізації та ефективність системи управління охороною праці на підприємстві. Окрім того, навели ситуативні  приклади виникнення небезпечних факторів під час експлуатації обладнання та дії персоналу для попередження виникнення можливих ризиків.

До слова, фахівці ДКП «Луцьктепло» детально розповіли про технічні аспекти проекту модернізації системи теплопостачання міста в рамках «Проєкту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м.Луцьк». Зокрема, з метою енергозбереження, проведено заміну застарілих котлів, реконструкцію котелень, встановлено потужний біопаливний альтернативний котел.

   

За підсумками наради визначено механізм взаємодії між інспекторами Управління та фахівцями підприємства щодо належного функціонування системи управління охорони праці та проведення спільних тренінгів на робочих місцях

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.