Комплексні консультації від інспекторів Держпраці для бізнесу: від вимог трудового законодавства до особливостей проведення медичних оглядів

Інформацію про основні аспекти Порядку проведення медичних оглядів, дотримання термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці та вимоги трудового законодавства в умовах воєнного стану  дізналися ряд суб’єктів  підприємницької діяльності.

Фахівці Управління Держпраці у Волинській області у ході зустрічей розповіли керівникам про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці, реалізації роботодавцем на основі її результатів організаційних, технічних та санітарно-гігієнічних заходів для усунення впливу на працівників шкідливих виробничих факторів.

Окрім того, працівники та роботодавці мали змогу отримати відповіді щодо актуальних питань, з якими найчастіше зустрічаються в процесі реалізації своєї діяльності.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.