Конкурс не зупинити!

За нашим задумом 28 квітня у Всесвітній день охорони праці ми мали б урочисто відзначати переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020». Але, здається, у матінки природи були власні плани щодо своїх нерозумних дітей, які безперервно чинять наругу над планетою та її навколишнім середовищем. Тож святкову церемонію нагородження переможців довелося відтермінувати.

Але конкурс не зупинити. Ми у це віримо, і вже влаштували у приміщенні редакції журналу грандіозну виставку малюнків, які незабаром оцінюватиме журі конкурсу. Співчуваємо. Бо обрати кращі з кращих буде дуже непросто. Всього на суд журі фінального туру конкурсу представлено 216 робіт. У конкурсі взяли участь діти з 24 областей. З кожної надійшли по 9 творів юних художників, які посіли призові місця в своїх областях.
У ході першого (відбіркового) туру регіональні журі, створені на базі обласних підрозділів Держпраці, розглянули близько 10 тисяч малюнків дітей, які представили своє бачення питань охорони здоров’я та безпеки праці. Найбільш завзятими митцями виявилися діти в Хмельницькій і Харківській областях. Тут до управлінь Держпраці надійшла рекордна кількість творів — 2545 та 1712 малюнків. 


Отже, вернісаж у редакції – в очікуванні кінця карантину і зустрічі з авторитетним журі фінального туру конкурсу. Все буде чесно і об’єктивно. Адже до журі входять член Національної спілки художників України, відомий майстер традиційного народного мистецтва, заслужений художник України Йосип Осташинський, представники Міністерства культури, молоді та спорту України, міністерства освіти і науки України, Державної служби України з питань праці, АРТ академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі. 


З нагоди Дня охорони праці в Україні усіх учасників фінального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» журнал «Охорона праці» нагороджує спеціальним дипломом.
Зичимо удачі всім учасника конкурсу! 


І до зустрічі на церемонії нагородження переможців!

За інформацією журналу «Охорона праці»