Між Волинським Управлінням Держпраці та управлінням Фонду соціального страхування підписано угоду про співпрацю

Під час спільної наради обговорено питання проведення профілактичних заходів, спрямованих на зниження рівня виробничого травматизму та професійних захворювань.

У ході наради між Управлінням Держпраці у Волинській області та управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області підписано угоду про співпрацю.

Спільна нарада відбулась за участі заступника голови Волинської ОДА Світлани Мишковець, голови Федерації профспілок області Іванни Дубинки-Філозоф, начальника управління охорони здоров’я ОДА Ігоря Ващенюка, начальника управління ВД Фонду СС в області, начальника Волинського Управління Держпраці Ростислава Стаська, посадових осіб Управління та начальників відділень та страхових експерти з охорони праці Фонду.

Обговорено стан травматизму на підприємствах Волині за І півріччя цього року, також нове у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Проаналізовано стан професійної захворюваності на підприємствах області за І півріччя, причини її росту та шляхи зниження.

Зупинились на питанні основних напрямків профілактичної роботи щодо зниження рівня виробничого травматизму та професійної захворюваності на вугільних підприємства.

Також зупинились на стані та профілактиці виробничого травматизму на підприємствах Луцька.