Нам не байдуже надання пільг та компенсацій працівникам за роботу у важких і шкідливих умовах праці

В зв’язку з тим, що атестація проводиться атестаційною комісією, в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж один раз на п’ять років, атестаційні комісії підприємств та закладів потребують систематичної методичної допомоги, рекомендацій та консультацій з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Методичною допомогою з питань атестації робочих місць за умовами праці, яку надали фахівці відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Волинській області, скористалися у травні 2019 року такі організації та підприємства: ФОП Ковальчук О.С. (м. Нововолинськ), ПАТ «СКФ Україна», Цуманська районна лікарня, ПАТ «Волиньводгосп», ТзОВ «Контур-3» ЛТД, СТОВ «Агропродторг», ТзОВ «Седер Україна», ТзОВ «Альфа-Буд Україна», ПП «Вест-Вектор», ТзОВ «Завод «Промлит», ТзОВ «Фіброхем Україна», ФОП Мельничук В.С. (с. Літогоща, Рожищенського району), КП «АвтоПаркСервіс», ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», ФОП Лімко М. А. (м. Луцьк)

Нагадуємо, що відповідальність за своєчасне та якісне проведення  атестації покладається на керівника підприємства, організації.

Превентивні заходи спрямовані на недопущення соціального конфлікту між роботодавцем і найманою робочою силою.