Нам не байдуже надання пільг та компенсацій працівникам за роботу у важких і шкідливих умовах праці

В зв’язку з тим, що атестація проводиться атестаційною комісією, в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж один раз на п’ять років, атестаційні комісії підприємств та закладів потребують систематичної методичної допомоги, рекомендацій та консультацій з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Методичною допомогою з питань атестації робочих місць за умовами праці, яку надали фахівці відділу з питань експертизи умов праці, скористалися у липні 2019 року такі організації та підприємства: ПП «Волинь-Транс-Сервіс», ТзОВ «Унідор Сервіс» та ФОП Зелінська Світлана Миколаївна.

Крім того, проведено семінари-навчання з представниками юридичних та фізичних осіб, які використовують найманих працівників при районних філіях Волинського обласного центру зайнятості, а саме: Горохівської, Іваничівської,  Маневицької, Ківерцівської, Локачинської, Ковельського міськрайонного центру зайнятості, Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості.

Нагадуємо, що відповідальність за своєчасне та якісне проведення  атестації покладається на керівника підприємства, організації.

Превентивні заходи спрямовані на недопущення соціального конфлікту між роботодавцем і найманою робочою силою.