Начальник Управління Держпраці відвідав підприємство ТОВ «Грін Компані» релоковане до Нововолинська з метою надання комплексної консультаційної допомоги

Представники Управління Держпраці у Волинській області начолі з начальником Олександром Козлюком спільно з заступником директора Волинського обласного центру зайнятості Тарасом Семенюком з робочим візитом відвідали релоковане із Запоріжжя підприємство ТОВ «Грін Компані».

ТОВ «Грін Компані» це підприємство, яке займається переробки пластикових пляшок. Власник релоковував підприємство двічі – у 2014 році з Маріуполя до Запоріжжя, після 24 лютого 2022 року до Нововолинська. У вересні цього року власник отримав позитивне рішення по програмі єРобота на отримання мікрогранту для розвитку бізнесу.

З метою надання комплексної консультаційної допомоги щодо дотримання вимог трудового законодавства та охорони праці на підприємстві, посадовці здійснили огляд виробничих приміщень та надали фахові рекомендації щодо організації роботи.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області, Олександр Козлюк наголосив присутнім, що інспектори Держпраці готові до консультаційної підтримки підприємця у межах своєї компетенції.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .