Начальник Управління Держпраці у Волинській області спільно з головою Луцької районної ради та радником голови Луцької районної ради обговорили шляхи реалізації інформаційної кампанії «Виходь на світло»

Відбулась робоча зустріч начальника Управління Держпраці Олександра Козлюка з головою Луцької районної ради Олександром Омельчуком та радником голови Луцької районної ради Юрієм Ройком , під час якої очільники обговорили шляхи співпраці між структурами щодо підвищення рівня задекларованої праці в області.

 

Учасники погодили спільний план дії з посилення обізнаності суб’єктів господарювання в питанні легалізації  трудових відносин та створення безпечних умов праці, що є особливо важливим у період воєнного стану.

 

Представники Луцької районної ради, висловили готовність до залучення представників районної ради до інформаційно-роз’яснювальної  кампаній «Виходь на світло».

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .