Начальник Управління Держпраці у Волинській області розповів про нові зміни трудового законодавства у прямому ефірі 12 каналу

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк у прямому ефірі 12 каналу,  розповів про зміни трудового законодавства , які передбачає Закон України № 2352 «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» .

 

Олександр Козлюк наголосив, що здійснення заходів державного нагляду в період дії воєнного стану відбуватиметься:

  • за наявності підстав, визначених абзацами п’ятим, восьмим, дев’ятим, десятим частини першої статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;

 

  • за зверненням Київської міської військової адміністрації або обласної військової адміністрації;

 

  • у зв’язку з невиконанням суб’єктом господарювання приписів про усунення порушень вимог законодавства, виданих після 1 травня 2022 року.

 

Також очільник Управління повідомив, що посадовці Держпраці в рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло» проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та працівниками області.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .

Переходь за посиланням https://youtu.be/kAgvaemdPVw .