На базі лісогосподарських підприємств Волині проведено всеукраїнський семінар з охорони праці

З 3 по 5 травня на базі державних лісогосподарських підприємств Волинського обласного управління лісомисливського господарства проходив всеукраїнський семінар з питань охорони праці, участь у якому взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Особливості проведення розслідування та ведення обліку випадків на виробництві одне з основних питань, розглянутих під час семінару.

  

Участь у заході взяли спеціалісти обласних управлінь, підприємств Держлісагентства України, від Управління Держпраці — начальник Ростислав Стасько, завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій та виробничого травматизму Ярослав Головка та головний державний інспектор Анатолій Мороз.
“У минулому році на підприємствах лісової галузі Волині трапилося 8 нещасних випадків, 2 з яких зі смертельними наслідками. У лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ сталося 6 нещасних випадки, 1 з яких зі смертельним наслідком”, — відзначив Ростислав Стасько, начальник Управління, і висловив сподівання, що цього року показники виробничого травматизму на підприємствах лісової галузі значно зменшаться.

Також зупинився на питанні легалізації незадекларованої праці та стані виробничого травматизму. Наголосив присутнім на обов’язковому додержанні вимог законодавства про працю, на відповідальності за порушення законодавства про працю та зауважив, що питання офіційного працевлаштування перебуває на постійному контролі у Держпраці України.
Учасники семінару відвідали рекреаційний пункт ДП «Ківерцівське ЛГ» «Пролісок», ознайомилися з організацією безпечних робіт в цеху переробки деревини ДП «Колківське ЛГ», оглянули інфраструктуру лісової дороги протяжністю 8 км та ознайомилися з роботою лісозаготівельного комплексу за допомогою «Харвестера» та «Форвардера», інше.