На базі лісогосподарських підприємств Волині розпочато всеукраїнський семінар з охорони праці

Семінар з питань охорони праці на базі державних лісогосподарських підприємств Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства 3 травня розпочав свою роботу.

Участь у заході беруть начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій та виробничого травматизму Ярослав Головка, головний державний інспектор Анатолій Мороз та спеціалісти обласних управлінь, підприємств Держлісагентства України.

  

Захід триватиме з 3 по 5 травня.

Одним з основних питань, що розглядатимуться на нараді, буде – особливості проведення розслідування та ведення обліку випадків на виробництві.

Ростислав Стасько, начальник Управління, привітавши учасників семінару, зупинився на питанні легалізації незадекларованої праці та стані виробничого травматизму. Наголосив присутнім на обов’язковому додержання законодавства про працю та зауважив, що питання офіційного працевлаштування перебуває на постійному контролі у Держпраці України.

У минулому році на підприємствах лісової галузі Волині трапилося 8 нещасних випадків, 2 з яких зі смертельними наслідками. У лісогосподарських підприємствах Волинського ОУЛМГ сталося 6 нещасних випадки, 1 з яких зі смертельним наслідком. Ростислав Стасько наголосив на неухильному виконанні вимог ЗУ «Про охорону праці».

Учасники семінару відвідають рекреаційний пункт ДП «Ківерцівське ЛГ» «Пролісок», ознайомляться з організацією безпечних робіт в цеху переробки деревини ДП «Колківське ЛГ», оглянуть інфраструктуру лісової дороги протяжністю 8 км та ознайомляться з роботою лісозаготівельного комплексу за допомогою «Харвестера» та «Форвардера», інше.