На базі навчально — методичного центру профспілок Волинської області посадовцем Управління Держпраці проведено семінар з профспілковим активом області щодо дотримання вимог трудового законодавства

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю та зайнятість, з метою недопущення порушень законодавства про працю, провела семінар з представниками профспілок області. Посадовець Управління звернула увагу учасників семінару, що у межах своєї діяльності професійні спілки повинні максимально сприяти забезпеченню обороноздатності держави та забезпечувати громадський контроль за мінімальними трудовими гарантіями, передбаченими законодавством.

Під час дискусії присутні обговорили зміни трудових відносин під час воєнного стану, а саме питання надання відпустки під час воєнного стану, простою, укладення та розірвання трудового договору, тощо.

Окрім того, посадовець поінформувала підприємців про роботу інформаційного порталу Держпраці https://pratsia.in.ua/ , на якому можна отримати рекомендації для роботодавців та працівників на період воєнного стану.