На Волині буде проведено онлайн-прийом громадян Головою Держпраці України

15 лютого 2017 року об 11.00 відбудеться онлайн-прийом громадян Волинської області Головою Держпраці України Романом Чернегою або фахівцями Служби. Кожен охочий громадянин може взяти участь у заході.

Для участі  необхідно записатися в Управлінні Держпраці у Волинській області та залишити особисті контактні дані для подальшого зв’язку. Якщо запитання у межах компетенції Держпраці, громадяни отримають запрошення на онлайн-прийом.

Щоб поспілкуватися з Романом Чернечою, потрібно відвідати у зазначений день та час Волинське Управління Держпраці, далі за допомогою скайп-звязку задати питання Голові Держпраці або фахівцям Служби.

Онлайн-прийом дозволяє не тільки отримати кваліфіковану або обґрунтовану відповідь на суперечливі питання, а й дізнатися практичні рекомендації, як вирішити ту чи іншу проблемну ситуацію у найкоротші терміни.

З початку 2016 року в Держпраці було започатковано проведення онлайн-прийомів громадян. Протягом минулого року відповіді та роз’яснення на онлайн-прийомі отримали більше 90 осіб. Більшість питань стосувалися трудового законодавства, а саме охорони та оплати праці.

Графік онлайн-прийому громадян на 2017 рік.