На Волині відбувся тематичний тренінг з імітацією реальних дій — «Безпека під час виконання лісосічних робіт»

За сприяння керівників ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» та за ініціативи очільників Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, на базі Філії «Любешівського лісомисливського господарства» державного спеціалізованого господарського підприємства «ЛІСИ УКРАЇНИ» відбувся тренінг з імітацією реальних подій під час безпечного проведення лісосічних робіт.

 

Захід, у якому взяли участь посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області, головні інженери, спеціалісти з охорони праці та інженери з лісозаготівель, відбувся у два етапи.

Під час першого етапу, заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій ХАРЛАМПОВИЧ ознайомив усіх із планом роботи щодо проведення тренінгу. Керівники установ нагадали присутніми про актуальні питання з охорони праці під час роботи у воєнний час, а також проаналізували виробничий травматизм в лісовій галузі за 2021-2022 роки в Україні.

 

У форматі активного спілкування учасники обмінялися професійним досвідом, проаналізували робочі екстрені ситуації, що виникають щодня під час лісосічних робіт, вдосконалили свої вміння та навички.

 

У ході практичної частини, працівники підприємства під наглядом спеціалістів Держпраці відпрацювали послідовність проведення робіт із звалювання дерев.

 

На лісосіці за допомогою відповідного обладнання з використанням засобів колективного та індивідуального захисту було відпрацьовано дії щодо підготовчих робіт перед звалюванням дерев, самого звалювання та трелювання деревини.

 

В результаті заходу спеціалісти, які проходили тренінг, підтвердили якість знань і продемонстрували обізнаність з питань охорони праці.