На Волині зріс рівень виробничого смертельного травматизму

На підприємствах Волинської області протягом І кварталу 2016 року травмовано 45 осіб (за аналогічний період 2015 року – 31), смертельні травми отримало 5 осіб, якщо у минулому році за цей час не трапилося жодного нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Найбільше зростання рівня травматизму відмічається у соціально-культурній сфері, вугільній промисловості, сільському господарстві, харчовій та переробній промисловості.

Основними причинами настання нещасних випадків є технічні та організаційні.

Смертельні нещасні випадки пов’язані з виробництвом сталися — 2 у вугільній промисловості, 1 у житлово-комунальному господарстві, 1 у залізничному транспорті, 1 у лісовому господарстві. Підприємства, на яких сталися нещасні випадки зі смертельними наслідками – ДП «Колківське лісове господарство», РЖКП №1 м. Ковель, ДП «Шахта №1 «Ново волинська», структурний підрозділ «Рівненська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця».

Якщо на підприємствах України за І квартал цього року відмічено зменшення рівня виробничого смертельного травматизму, то у Волинській області відмічено найбільший ріст смертельного травматизму по Україні.