На Волині переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей» нагородили грамотами та подарунками

3 березня цього року відбулося засідання організаційного комітету конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить в Україні з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Під час засідання переможців регіонального туру нагороджено грамотами та подарунками.

Цього року до Управління Держпраці у Волинській області надійшло  233 роботи від учнів міських та сільських шкіл регіону. Кожен малюнок вражає авторським стилем, розумінням проблематики та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці. Організаційний комітет відмітив вміння дітей художньо зобразити питання промислової безпеки та охорони праці за допомогою олівців, олійних та акварельних фарб, гуаші.

  

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», який пройде у Києві в квітні 2017 року.

Кращі малюнки незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Волинського Управління Держпраці, за адресою м.Луцьк, вул.Кравчука, 22-В.

І група:

І місце – Шевченко Мілан, «Каску одягай, голову оберігай»

ІІ місце – Мельничук Марія, «Виконання правил безпеки – запорука збереження життя»

ІІІ місце – Возняк Марія, «Бережіть себе, батьки. Вас чекають вдома діти»

ІІ група:

І місце – Михалюк Дмитро, «Головне – безпека»

ІІ місце – Михалик Ірина, «Не ризикуй, пам’ятай – тебе чекають вдома»

ІІІ місце – Приймачук Ольга, «Відповідальна праця – запорука здорового життя»

ІІІ група:

І місце – Ідрісова Раїса, «За майбутнє не боюсь, як в безпеці мій татусь»

ІІ місце – Ковальчук Катерина, «Ваша безпека – наше щасливе майбутнє»

ІІІ місце – Федчук Аліна, «Мамо! Тато! Пам’ятайте! Ваша безпека – наше майбутнє»

  

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області дякують дітям за участь у конкурсі та творчий підхід. Також висловлюють подяку за участь та допомогу в організації та проведенні конкурсу «Охорона праці очима дітей» ДП «Волинський ЕТЦ», Обкому профспілки працівників державних установ, Управлінню освіти, науки та молоді та Управлінню виконавчої дирекції ФСНВ у Волинській області.