На Волині понад 6500 внутрішньо переміщених громадян були поінформовані щодо ризиків потрапляння у трудове рабство які виникають при пошуку роботи в умовах воєнного стану

Станом на 26 травня 2022 року уповноважені посадові особи Управління Держпраці у Волинській області проінформували понад 6500 внутрішньо переміщених осіб з метою недопущення випадків торгівлі людьми та захисту від шахрайства і примусової праці в умовах воєнного стану. Зокрема, як не потрапити на гачок непорядних роботодавців шукаючи роботу, як розпізнати примусову роботу під час кожного інформаційних заходів розповідають інспектори праці присутнім. Кожен громадянин отримує буклет з корисними порадами та контактами гарячих ліній не тільки в Україні, а й в Молдові, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини та Німеччини.

Разом з тим, посадові особи щоразу повідомляють про можливість отримати відповіді на найбільш актуальні питання, що надходять до Управління Держпраці у Волинській області, на сайті у рубриці «Новини» та «Запитання – відповіді» за посиланням: http://lutsk.dsp.gov.ua/ , у сервісі «інтерактивний інспектор» або заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A .