На Волині проведено Всеукраїнські змагання газових служб Західного регіону

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у проведенні Всеукраїнських змагань газових аварійних служб групи компаній РГК.

На Волині відбувся третій етап конкурсу професійної майстерності працівників бригад аварійно-диспетчерських служб або аварійно-диспетчерських груп ПАТ по газопостачанню та газифікації західного регіону України.

  

На навчально-тренувальному полігоні в місті Рожище Волинської області зустрілися бригади екстреної служби «104» із семи газорозподільних компаній Західної України. Зокрема, за звання кращих боролися фахівці з «Волиньгаз», «Рівнегаз», «Чернівцігаз», «Івано-Франківськгаз», «Тисменицягаз», «Львівгаз» та «Закарпатгаз». Перемогу здобула команда АДС «Львівгаз», другу сходинку посіли фахівці «Рівнегаз», а бронза — в «Івано-Франківськгаз».

  

На волинському полігоні, який є найбільшим у Західній Україні, змагалися найкращі газовики Західного регіону. Для всіх учасників умови були рівними. Вони проходили шість конкурсних етапів, результат яких оцінювала спеціальна комісія у складі десяти чоловік. Зокрема, до уваги брали рівень оснащення аварійного автомобіля, теоретичні знання фахівців, наявність необхідної документації, швидкість одягання протигазу та рятувальних засобів. Головне завдання змагань – оперативна та правильна локалізація бригадою аварійної ситуації.

  

Мета проведення конкурсу – підвищення рівня підготовки працівників АДС/АДГ з питань забезпечення безперебійної та безаварійної роботи систем газопостачання, оперативної локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.