На Волині проведено ряд заходів спрямованих на безпечне користування газом у побуті

За дорученням управління Держпраці у Волинській області, посадові особи ПАТ «Волиньгаз» провели ряд заходів, спрямованих на запобігання виникненню аварій та нещасних випадків під час використання газу в побуті.

Спеціалісти підприємства акцентували увагу на проведенні планового технічного обслуговування внутрішньо-будинкового газового обладнання. Було обстежено більше 100 тисяч квартир, в яких виявлено понад п’ять з половиною тисяч порушень. Характерними порушеннями були: самовільне втручання в систему газопостачання, несправність обладнання та приладів, відсутність тяги, порушення правил безпечного користування газовими приладами.

У результаті проведених робіт та у випадках виявлення серйозних порушень було відключено від газопостачання газові прилади. Також зафіксовано випадки, коли працівників Волиньгазу не допускали до проведення робіт. Як результат, працівники підприємства спільно з представниками органів місцевого самоврядування і правоохоронних органів відключали будинки від систем газопостачання.

Також серед населення області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, тривають місячники безпечного і заощадливого користування газом у побуті, вихованців навчальних закладах області навчають правилам безпечного користування газом у побуті.

Довідково: з початку опалювального сезону 2015-2016 років сталося зростання рівня травматизму в Україні під час використання газу в побуті. Зокрема, у жовтні 2015 року сталося 6 випадків, під час яких постраждало 15 осіб, з яких 7 смертельно.