На Волині провели тематичний тренінг з імітацією реальних подій на робочому місці у сільськогосподарському підприємстві на тему: «Вантажно-розвантажувальні роботи: організація охорони праці та безпеки виконання»

З метою попередження випадків травматизму фахівці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели тематичний тренінг з імітацією реальних подій на робочому місці у товаристві з обмеженою відповідальністю «П’ятидні».

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Волинські області наголосили учасникам тренінгу на основних небезпеках, які можуть виникати при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, зокрема це зіткнення техніки, зіткнення з елементами інфраструктури, тощо. Розповіли про шляхи уникнення ризиків на робочому місці та поінформували учасників тренінгу про загальні вимоги до виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Під час практичної частини тренінгу, відбулося моделювання переміщення вантажу за допомогою вилкового навантажувача. Посадовці Держпраці надали наступні рекомендації працівникам щодо виконання вищезазначених робіт:
-водій повинен постійно контролювати рух, стежити за пересуванням людей і транспортних засобів, а також витримувати безпечну дистанцію;
-необхідно дотримуватися обмежень швидкості, не допускати різких розгонів та гальмування, поворотів на великій швидкості;
-необхідно знижувати швидкість і подавати звукові сигнали на поворотах, перетинаннях проїздів і в інших місцях, де видимість обмежена. У таких місцях також не допускається здійснювати обгін.
-під час маневрування з вантажем у піднятому положенні органи кермового керування та гальмування варто пускати в хід плавно.

Спеціалісти, які проходили тренінг, підтвердили якість знань і продемонстровули навченість з питань охорони праці та виконання дій з грамотного управління навантажувачами.