На Волині проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітньої плати у «конвертах»

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та легалізації підприємницької діяльності Камінь-Каширської міської ради за участю головних державних інспекторів Управління інспекційної діяльності у Волинській області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати у «конвертах».

В результаті роботи комісії обстежено понад 20 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території громади.

З метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином та здійснення господарської діяльності на території Камінь-Каширської територіальної громади будуть проводитись такі обстеження на постійній основі.

Результати обстежень, де вбачатимуться ознаки неоформлених трудових відносин, відсутність документів щодо державної реєстрації як суб’єкта господарювання та інших порушень законодавства про працю будуть скеровуватися у правоохоронні та контролюючі органи.

В черговий раз просимо роботодавців на території громади, з повагою відноситись до своїх працівників, забезпечити їх права, соціальні гарантії та свободи закріплені Конституцією України та іншими законодавчими актами.

Щиро дякуємо кожному суб’єкту господарської діяльності, які дотримуються всіх норм чинного законодавства у сфері господарської діяльності, праці та зайнятості населення, вчасно та в повному обсязі сплачують податки та збори.