На Волині проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо детінізації зайнятості

smart

На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами на Волині проводиться масштабна інформаційно-роз’яснювальна робота.

Управління Держпраці у Волинській області звертає увагу роботодавців: проведення інформаційної кампанії, до якої залучені усі спеціалісти Управління, є виключно превентивним заходом, а не перевіркою, що дає унікальну можливість кожному роботодавцю скористатися консультаціями фахівців, тому закликаємо суб’єктів господарювання віднестися з розумінням.

Інформаційна кампанія проводиться  Управлінням Держпраці у Волинській області спільно з органами місцевого самоврядування, обласним управлінням ДПС, Пенсійного фонду, служби зайнятості, служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, також з представниками державних адміністрацій.

Також Управління Держпраці у Волинській області наголошує: незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців. Повністю задекларована праця – це ті випадки, коли роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

Заходи проводитимуться для суб’єктів господарювання сфери торгівлі товарами та послугами.

smart