На Волині протягом ІІІ кварталу проведено понад 80 відвідувань роботодавців, що є розповсюджувачами продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин

Технічний регламент безпеки машин встановлює вимоги до машин щодо захисту життя та здоров’я людини, захисту тварин або рослин, а також майна та охорони навколишнього природного середовища, процедуру оцінки відповідності машин та вимоги до їх обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію.

Посадовці Держпраці продовжують превентивну роботу з метою недопущення розповсюджувачами порушень щодо невідповідності нехарчової продукції технічним регламентам, а також інформування про відповідальність за продукцію, що реалізується на ринку для безпеки громадян.

Під час відвідувань здійснюють огляд продукції та надають фахові рекомендації щодо дотримання законодавства з ринкового нагляду, зокрема, вимог технічних регламентів. Окремо розповідають про зміни трудового законодавства в умовах воєнного часу.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/