На Волині підписано тристоронній меморандум про співпрацю

22 серпня 2017 року між Управлінням Держпраці у Волинській області, Волинським обласним центром зайнятості та Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців підписано меморандум про співпрацю.

  

«Оскільки на законодавчому рівні постійно відбуваються зміни, існує потреба в подальшому розвитку співпраці. Тристороннє співробітництво сприятиме покращенню і гарантуванню умов праці та виробничого середовища. Підписавши меморандум, ми спрямовуємо зусилля на взаєморозуміння між роботодавцями та працівниками у сфері додержання законодавства про працю, зайнятість та забезпечення виконання вимог законодавчих актів з охорони праці», — зауважив начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько.

Сторони здійснюватимуть спільну діяльність у сферах організаційної, аналітичної, нормотворчої роботи, інформаційного забезпечення роботодавців і працівників.

  

Також сторони домовились координувати свою діяльність і сприяти одна одній в обміні інформацією, наданні методичної допомоги, інформуванні роботодавців та працівників в питанні додержання законодавства про працю, зайнятість населення та загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні на випадок безробіття та в питаннях охорони праці.

Домовлено проводити спільні заходи превентивного характеру з метою надання роз’яснень в питанні легалізації трудових відносин та дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.