На Волині створено Координаційний центр області на період дії воєнного стану, мета якого – скомунікувати усі активні волонтерські, силові та владні структури для обміну інформацією та злагодженої роботи

2 березня 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, який допомагатиме громадянам у подоланні складних життєвих обставин у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

Штаб працюватиме у трьох напрямках:

  • гуманітарна допомога від урядів іноземних держав і міжнародних організацій;
  • допомога від великого бізнесу військовим адміністраціям і громадам;
  • допомога від органів влади військовим адміністраціям і громадам.

Посилання на сторінки Координаційного штабу у соцмережах:

Facebook: https://bit.ly/3HGjQJs

Telegram: https://bit.ly/35IU21U

Разом з тим, повідомляємо, що на Волині створено Координаційний центр області на період дії воєнного стану, мета якого – скомунікувати усі активні волонтерські, силові та владні структури в місті для обміну інформацією та злагодженої роботи на захист нашої громади, регіону та країни. Усі, хто зараз активно займається допомогою армії, переселенцям, теробороні, можуть координувати та співпрацювати з центром.

Контакти Єдиного комунікаційного центру: тел.: +380689957756, +380506366043, сторінка центру у Facebook: https://www.facebook.com/Yedynyi.Komunikatsiinyi.Tsentr/.

На Волині працює телеграм-канал Координаційного центру області (https://t.me/koordynacijnyj_centr_Volyni), на який варто підписатися всім волинянам, які користуються цим месенджером. Тут вони отримуватимуть достовірну оперативну інформацію з офіційного джерела.

Також працює телеграм-канал Оповіщення Волинь (https://t.me/Uvaga_tryvoha_Volyn), де інформують про початок та відбій повітряної тривоги.

У рамках роботи Координаційного штабу працюватимуть гарячі лінії, куди можна зателефонувати, щоб звернутися за допомогою або ж її запропонувати. Вони працюють із 08.00 до 20.00.

Гарячі лінії: 068 233 46 08, 096 881 80 91.