На Гнідавському цукровому заводі розробили заходи щодо унеможливлення виникнення нещасний випадків на виробництві

З ініціативи посадових осіб управління Держпраці у Волинській області проведено круглий стіл на базі ПАТ «Гнідавський цукровий завод», метою проведення якого була організація безпечного виробничого процесу та розроблення заходів щодо попередження виникнення нещасних випадків на підприємстві в період приймання та переробки цукрової сировини.

Спеціалісти управління звернули особливу увагу керівництва цукрового заводу на дотримання вимог безпеки праці під час планово-попереджувальних ремонтів, виконання робіт щодо розвантаження, укладання, підготовки цукросировини, експлуатації машин, обладнання. Також зобов’язали провести навчання з питань охорони праці та дотримання вимог електробезпеки посадових осіб  підприємства та привести у відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці виробничі будівлі та приміщення.

За результатами проведеного круглого столу керівництвом Гнідавського цукрового заводу розроблено заходи та складено плани завдань для підвищення існуючого рівня безпеки праці.