Увага! Працює гаряча лінія!

В області створено міжвідомчу регіональну робочу групу для проведення спільних заходів з метою боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним в Україні та, зокрема, у Волинській області. До складу комісії увійшов заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський.

Просимо небайдужих громадян області невідкладно інформувати представників міжвідомчої регіональної робочої групи, зокрема представників Управління Держпраці, про випадки, в яких буде помічено:

  • незаконну діяльність АЗС на території Волині (відсутність дозвільних документів та недотримання вимог  чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки);

  • випадки неоформлених трудових відносин з найманими працівниками на автозаправних станціях;

  • виявлення корупційної складової щодо працівників Управління Держпраці, що стосується діяльності АЗС.

Контакти відповідальної особи — заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський — 0990250456 (цілодобово). Також повідомляти можна на електронну адресу — kuzminskyi1977@gmail.com та nokorruption@ukr.net

Рішення про створення групи прийнято за дорученням Президента України Володимира Зеленського та Прем*єр-міністра України Олексія Гончарука.

До складу комісії входять представники суб*єктів господарювання нафтогазової галузі та Нафтогазової асоціації України, органів місцевого самоврядування, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», територіального органу Національної поліції, ДПС, ДСНС, Держархбудінспекції, Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, Департаменту державної виконавчої служби Мінюсту та органів прокуратури.

За інформацією Волинської ОДА, на виконання доручення голови ОДА Юрія Погуляйка в обласній державній адміністрації працюватиме гаряча лінія з метою виявлення фактів діяльності нелегальних автозаправних станцій.

Номер гарячої лінії – (0332) 77 81 39

Таке рішення Юрій Погуляйко прийняв за підсумками робочої наради з керівниками силових структур області, виконавчими комітетами міських рад, райдержадміністрацій та ОТГ, під час якої напрацювали шляхи припинення діяльності об’єктів нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області. Прийнято рішення, що усі незаконні автозаправні станції на Волині мають припинити діяльність до 1 січня 2020 року. Інакше, з 2 січня 2020 року по усіх виявлених розпочнуть кримінальні провадження. Так, за результатами проведеної роботи станом на 2 січня 2019 року на території Волинської області виявили 82 (вісімдесят дві) АЗС, де здійснювалось незаконна торгівля пальним.