На підприємствах енергетичної галузі Волині обговорено основні ризики виробничого травматизму

Спеціалістами управління Держпраці у Волинській області проведено ряд семінар-нарад щодо організації безпечного виконання робіт на підприємствах енергетичної галузі. Участь у заходах брали представники обласної галузевої профспілки, працівники уповноважених трудовим колективом з питань охорони праці, відповідальні особи за безпечне проведення робіт на підприємствах, працівники служб охорони праці та представники фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Обговорили питання постійного контролю за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виконання організаційних та технічних заходів при проведенні робіт на підприємствах, проаналізували стан підготовки посадових осіб та робітників структурних підрозділів до навчання з охорони праці.

Також проаналізовано проведення внутрішніх перевірок, якими займалися служби охорони праці підприємств. Під час перевірок особлива увага приділялась питанням безпечного виконання робіт в діючих електроустановках та питанням безпеки дорожнього руху.

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області проаналізували стан охорони праці на підприємствах енергетичної галузі та причини настання нещасних випадків.

За результатами проведених семінар-нарад розроблено заходи з усунення виявлених порушень та складено плани завдань для підвищення існуючого рівня безпеки праці.