На підприємстві «Тигрес» у Луцьку діти ознайомилися з процесом виготовлення іграшок та організацією безпечного виконання робіт

З нагоди відзначення Дня охорони праці Управління Держпраці у Волинській області ініціювало проведення екскурсії на підприємство «Тигрес» для дітей підшефної загальноосвітньої школи с. Хорлупи Ківецівського району. На прикладі «Тигресу» школярі ознайомилися з правильно організованою системою управління охорони праці, яка наближена до європейських стандартів.

  

20 дітей 3-9 класів відвідали одне з найбільших підприємств в Україні, яке займається виготовленням пластмасових та м’яких іграшок, дитячої постільної білизни та одягу. На власні очі побачили процес виготовлення м’яких іграшок, оглянули робочі місця працівників підприємства та роботу новітнього обладнання.

Інженер з охорони праці підприємства, супроводжуючи екскурсантів, наголошував на безпечному виробничому процесі та вказував на можливі ризики травмування, як працівників, так і відвідувачів у випадку недотримання елементарних вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

  

Під час екскурсії діти відвідали студію дизайну, фахівці якої, слідкуючи за тенденціями іграшкової моди, щотижня поповнюють асортимент цікавими новинками.

На підприємстві фактично всі стадії виробництва автоматизовані, а ручна праця зведена до мінімуму. В цьому переконалися екскурсанти відвідавши цех машинної вишивки, побачивши виробничу лінію для розпушування силікону та наповнення виробів, зацікавлено дітлахи спостерігали за роботою електроножів та спеціалізованих швейних машин.

На завершення екскурсії Ігор Кузьмінський, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, подякував представникам ТОВ «Тигрес» за цікавий та пізнавальний екскурс у дитинство та організацію безпечного виробничого процесу. Адже, дійсно, на підприємстві протягом останніх років не ставалися нещасні випадки виробничого характеру, що свідчить про розуміння керівництва підприємства важливості питань промислової безпеки та охорони праці.