Обстежено житлово-комунальні та водопровідно-каналізаційні господарства Волині

За участі фахівців Управління Держпраці у Волинській області на базі житлово-комунальних та водопровідно-каналізаційних господарств регіону проведено семінар-наради, на яких розроблено основні заходи щодо запобігання виникненню аварій та нещасних випадків на виробництві. Спеціалісти управління зобов’язали керівників підприємств створити відомчі комісії та провести обстеження стану промислової безпеки.

Під час перевірок було виявлено ряд характерних порушень вимог законодавства з питань охорони праці для всіх підприємств, а саме: закінчився термін планового випробування вантажно-підіймальних машин і механізмів; в аварійному стані знаходяться водопровідно-каналізаційні колодязі та захисні огороджуючі конструкції в приміщенні каналізаційно-насосних станцій; не всі засоби індивідуального захисту відповідають вимогам правил безпечної роботи з інструментом і пристроями; не всі працівники забезпечені в повній мірі спецодягом та спецвзуттям, інше.

Після надання спеціалістами управління фахових рекомендацій, керівництво підприємств забезпечило усунення недоліків та порушень у найкоротші терміни.