Обстежено заклади відпочинку та оздоровлення «Супутник» та «Чайка»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області під час роботи обласної міжвідомчої комісії з питань організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей надали роз’яснення законодавства керівникам дитячих закладів.

До складу обласної міжвідомчої комісії з питань організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей залучено представників Управління Держпраці, управління культури та управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління державної служби з надзвичайних ситуацій, головного управління Держспоживслужби, інших.

Зокрема, у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Супутник» та «Чайка», головні державні інспектори Управління звернули увагу керівництва закладів на забезпечення своєчасної та якісної підготовки оздоровчих закладів до роботи влітку. Окремо зупинилися на дотриманні суб’єктами господарювання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки.

Наголосили на обов’язковому проходженні навчання та перевірки знань з питань охорони праці керівників оздоровчих закладів. Також обговорили призначення відповідальних осіб за електрогосподарство закладу, які мають ІV групу допуску і пройшли чергову перевірку знань з електробезпеки.

Під час проведення обстеження готовності дитячих оздоровчих закладів до оздоровчого сезону 2017 року виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Станом на сьогодні завершується усунення недоліків в оздоровчих закладах.

Фото: www.google.com