Обстежено заклади освіти Любомля і Шацька

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області перевірили готовність до опалювального сезону чотирьох закладів освіти Любомля та Шацька.

Проведено перевірки стану промислової безпеки та охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у Любомльській ЗОШ №2 і №3, у Шацькій загальноосвітній школі та Любомльському навчально-виховному комплексі.

Такі обстеження проводяться з метою перевірки готовності закладів освіти до початку опалювального сезону. Головні державні інспектори звернули увагу керівництва та працівників навчальних закладів на можливі ризики травмування, на правильність ведення документації з охорони праці.

Виявлено 22 порушення вимог законодавчих актів з охорони праці. Переважна більшість порушень, виявлених під час перевірок, була усунута у ході їх проведення.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 3 працівника, в тому числі 1 першого керівника.

За результатами перевірок посадові особи Управління Держпраці видали керівництву закладів освіти обов’язкові до виконання приписи із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.