«Організаційно-правове гарантування та соціальне забезпечення трудових відносин» —

тема регіонального круглого столу, участь у якому взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області. Захід відбувся 23 квітня в рамках проведення Всеукраїнського Дня охорони праці.

Засідання круглого столу проведено на базі Луцького національного технічного університету.

Ростислав Стасько, начальник Управління Держпраці у Волинській області, доповів присутнім про повноваження органів Держпраці в регіоні та актуальність відзначення Дня охорони праці. Наголосив на обов’язковому знанні та виконанні у процесі трудової діяльності вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Сергій Соколов, завідувач сектору юридичного забезпечення Управління, акцентував увагу на актуальних питаннях законодавства з охорони праці та промислової безпеки та на перспективах його розвитку.

Також було обговорено питання державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, питання ролі профспілок в охороні праці. Звернуто увагу на актуальні питання трудового законодавства України та соціальну політику в структурі державної політики, обговорено актуальність вдосконалення громадського контролю за охороною праці.